Prodává někdo z Vás použitou autosedačku Cybex?

Před nedávnem jsme s manželem pořídili novou autosedačku Cybex. Jsme z ní úplně nadšení a naše dcerka také. Je opravdu pohodlná a dcera se v ní cítí příjemnně. To nás samozřejmě moc těší. Tuto autosedačku máme danou v mém autě, protože s dcerou nejvíce jezdím právě já. Nyní bychom chtěli stejnou autosedačku Cybex pořídit i do manželova auta, protože nás nebaví jí pořád přendávat z jednoho auto do druhého. Jelikož se nám zdá zbytečné pořizovat úplně novou, tak zkusíme sehnat nějakou z druhé ruky.

Proč nechceme novou autosedačku Cybex?

Protože manželovým autem nejezdíme až tak často. Zároveň nás dost obtěžuje, když musíme autosedačku Cybex pořád dokola přendávat. Doufám, že se mi podaří nějaká sehnat. Určitě chceme tu stejnou sedačku, jako máme v v autě nyní. Dcera si na ní rychle zvykla a moc nám vyhovuje. Má hezký design a je hodně prostorná.

Co když použitou autosedačku Cybex neseženeme?

Pokud se mi nepodaří sehnat použitá autosedačka Cybex, tak budu hlídat různé akce v obchodech a budu doufat, že vychytám nějakou slevu. Nechce se mi jí kupovat za plnou cenu, protože nebyla zrovna nejlevnější. Snad nějakou slevu najdu a nebudu muset platit plnou cenu. Třeba se mi podaří sehnat autosedačla Cybex z druhé ruky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name