Čekáme už jen na snubní prsteny

Příští týden už ze mě bude vdaná paní. Vše na svatbu už máme připravené. Chybí už jen snubní prsteny a pro ty bychom si měli jet pozítří. Už se strašně moc těším až je budeme mít u sebe. Vyrábí nám je v jednom zlatnictví. Jsem velice zvědavá, jestli budou vypadat tak, jak si představuji. Snad mě nezklamou a budou se mi líbit. Jsem velký pontičkář a vše chci mít dokonalé. Dlouho jsme s přítelem snubní prsteny vybírali, protože jsem i strašně nerozhodná.

Přítel snubní prsteny tak moc neřešil

Kdyby měl snubní prsteny vybírat jen můj přítel, tak mu to tolik času nezabere. Prostě by došel do obchodu a jedny vybral. Já jsem v tomhle směru naprostý opak. Vůbec jsem si nemohla vybrat. Trvalo mi několik týdnů, než jsem našla ty pravé. Jsem velice zvědavá, jestli se mi budou libit i po svatbě. Naše snubní prsteny byly celkem drahé, tak doufám, že se mi brzy neokoukají.

Jaké snubní prsteny máte vy?

Pokud už máte po svatbě, tak mi dejte vědět, jaké snubní prsteny máte vy. Zajímá mě, jestli se Vám pořád ještě líbí a nebo byste si vybrali nějaké úplně jiné. Já jsem se snažila vybrat takové, které budou nadčasové. Jsou jednoduché a minimalistické a to se mi na nich líbí asi nejvíce. Nechtěla jsem žádné masivní snubní prsteny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name