Na pláži jsem měla na háčkování dostatek času

Letošní dovolená byla opravdu odpočinková. Jen jsme se váleli na pláži, koupali se a nic jiného nedělali. Já jsem se ještě věnovala háčkování a nebo si četla knihu. Přítel na pláži většinou usnul a tak jsme nepodnikali ani žádné výlety. Musím říct, že mi to vůbec nevadilo, alespoň jsme si pořádně odpočinuli. Přijeli jsme krásně odpočatí. I přesto, že jsme se jen povalovali na pláži, tak to byla jedna z nejlepších dovolených. Běžně nemám na háčkování moc času a tak jsem si to opravdu užívala.

Jak dlouho se háčkování věnuji?

Už to budou tři roky, co jsem se začala háčkování věnovat. Nemůžu uvěřit, že už je to taková dlouhá doba. Přijde mi, že jsem s tím začala nedávno. Moc mě to baví a jsem moc ráda, že jsem konečně našla nějakého koníčka. Dříve jsem se hodně věnovala sportu, ale pak jsem měla nějaké zranění a už jsem se ke sportu nevrátila. Během rekonvalescence jsme si musela najít takovou činnost, kde se nemusím moc pohybovat. Vyzkoušela jsem háčkování a už u toho zůstala.

Baví Vás háčkování?

Já tuto činnost miluji. U háčkování si skvěle odpočinu. Je to pro mě bezvadný relax a rozhodně se při tom nenudím. Sice to vypadá nudně, ale vůbec tomu tak není. Člověk se musí pořádně soustředit, aby nic nepokazil.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name