Naše firma nově nabídne zákazníkům také palety

Neustále se snažíme naší firmu rozvíjet a tak se musíme hodně snažit, aby s námi byli zákazníci spokojení. Nabídku rozšiřujeme o nové produkty a služby a musím říct, že se nám to celkem daří. Nově teď budeme nabízet také palety a já už se na to strašně moc těším. Doufám, že vše dopadne tak, jak si představuji. Je hodně náročné vše zajistit, tak doufám, že to nebude jen ztráta času. Věřím, že naši zákazníci budu nadšení.

Koho napadlo palety nabízet?

Právě tohle byl můj nápad. Myslím si, že půjdou palety moc dobře na odbyt. Zákazníci se po nich delší dobu poptávali a to mě přesvědčilo o tom, že by to nemusel být špatný nápad. Probral jsem to s kolegy a ti souhlasili. Vše jsem si vzal na starost já a bylo to celkem dost náročné. Docela dlouhou dobu jsme hledal někoho, kdo by nám mohl palety dodávat. Chtěl jsem opravdu spolehlivého dodavatele se kterým nebudou žádné potíže.

Kdy začneme palety nabízet?

Přesný termín ještě nevím, ale předpokládám, že to bude do konce léta. Doufám, že se nic nepokazí a naši zákazníci tuto nabídku ocení. Na palety se dost poptávali a tak jsem si jistý, že budou nadšení. Ještě jsem se s touto novinkou nikomu nepochlubil a tak věřím, že všichni budou nadšení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name