O kočárek Joolz se docela bojím

V pátek bychom měli odletět na dovolenou. Budeme s sebou brát i kočárek Joolz. Právě o něj mám docela strach. Obávám se toho, že se při transportu poničí. Letecké společnosti se zavazadly nezacházejí zrovna moc dobře. Bojím se, že se poškrábe konstrukce a nebo roztrhají potahy. Kočárek Joolz byl hodně drahý a tak se o něj vážně bojím. Doufám, že bude vše v pořádku a nepokazí nám to dovolenou.

Proč kočárek Joolz vezeme?

Protože mám malé dítě, které v kočárku Joolz jezdí celkem často. I přesto, že už chodí, tak moc daleko neujde. Určitě bude lepší, když jej dáme do kočárku a pojedeme někam na procházku. Nechtěli jsem pořizovat jen golfky, protože doma bychom nic takového nevyužili. S kočárkem Joolz jsme velice spokojeni a nehodláme jej přestat používat. Určitě si ho necháme i na druhé dítě.

Jak převážíte kočárek Joolz?

Zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo už kočárek Joolz převážel letadlem. Pokud ano, tak jak to dopadlo? Byla bych opravdu naštvaná, kdyby se kočárek poničil. Přeci jen nebyl moc levný a tak by mě to mrzelo. Nevím, jak jej zabezpečit, aby vše proběhlo v klidu. Nevím, jestli existují na kočárky Joolz nějaké přepravní tašky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name