Přes léto moc často firemní akce nejsou

Behěm celého roku se konají různé firemní akce. Přes léto jich ale moc není a je to zcela pochopitelné. Nejvíce jich je kolem zimy a hlavně tedy kolem Vánoc. To je největší nápor. Pracuji v jednom hotelu, kde se tyto večírky konají a můžu Vám říct, že je to někdy opravdu hodně náročné. Některé firemní akce jsou docela dost velké a tak jejich organitace zabere docela dost času.

Moc mě baví firemní akce pořádat

Musím říct, že moje práce se stala i mým koníčkem. Pomáhám organizovat firemní akce již řadu let a jsem nadšený z toho, jak zajímavá práce to je. Vždy mě něco nového překvapí. Setkávám se se zajímavými lidmy a dost mě to baví. Je to hodně časově náročné, ale s tím problém nemám. Nemám rodinu a tak je mi jedno, že se v práci zdržím až do noci. Moc mě baví firemní akce pořádat a doufám, že se tomu budu moci věnovat i nadále.

Kde pořádáte firemní akce vy?

Jestliže firemní akce pořádáte, tak v jakém podniku? Máte nějaký oblíbený a nebo právě tohle vůbec neřešíte? Určitě mi dejte vědět. Mě tohle vážně moc zajímá a rád si o tom s někým popovídám. Třeba je tu i někdo, kdo pracuje ve stejném oboru jako já. To bychom si mohli skvěle popovídat. Tahle práce je zajímavá. Koho by nebavilo pořádat firemní akce?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name