V autě mi nefunguje turbodmychadlo

Už více jak týden nemůžu používat auto, protože se na něm pokazilo turbodmychadlo a já jsem ještě nebyl schopen jej nechat opravit. Tato závada je většího charakteru a tak se do opravy sám pouštět určitě nebudu. Nemám na to ani vybavení a ani potřebné zkušenosti. Raději to přenechám nějakým profesionálům. Doufám, že mi turbodmychadlo brzy opraví a já budu zase moci své auto plně využívat.

Kde opravují turbodmychadla?

Tak to nemám tušení. Potřebuji najít nějakou solidní společnost, která se na turbodmychadla přímo specializuje. Ještě jsem neměl čas někoho takového hladat, protože jsem poměrně dost pracovně vytížený. Tento týden se pokusím nějaké servisy kontaktovat a uvidím, jestli bude mé hledání úspěšné. Oprava turbodmychadla bude asi čaaově náročná, tak si musím pospíšit.

Kolik bude oprava turbodmychadla stát?

Vůbec nedokážu odhadnout, jak bude oprava turbodmychadlo nákladná. Předpokládm, že to nic levného nebude. Doufám, že mi na to budou ušetřené peníze stačit. Šetřil jsem na dovolenou, ale asi nikam nepojedu, protože vše dám za opravu auta. To potřebuji ke své práci, tak nemám jinou možnost. Nyní jezdím autobusem a není to pro mě ani trochu pohodlné. Už se nemůžu dočkat až mi turbodmychadlo opraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name