Co si máme nechat vyrýt na snubní prsteny?

Máme možnost si nechat něco vyrýt na snubní prsteny a vůbec nevíme co. Určitě nechceme klasiku v podobě iniciálů a data obřadu. Chceme něco originálnho, ale vůbec nic nás nenapadá. Musí se jednat o nějaký krátký text, protože obvod prstenů není příliš velký. Stačila by jen nějaká zkratka či heslo, ale nic nás nenapadá. Iniciály a datum na snubní prsteny nechceme, protože obojí si pamatujeme. Nepotřebujeme to mít někde vyryté.

Ještě žádné snubní prsteny nemáme

Nyní musíme snubní prsteny vybrat. Zatím jsme se k tomu ještě nedostali, ale doufám, že to brzy vyřešíme. Máme určitou představu o tom, jak budou vypadat a teď ještě musíme najít někoho, kdo nám náš návrh zrealizuje. Určitě chceme oslovit více zlatníků a počkáme si na jejich nabídky. Chceme si nechat udělat snubní prsteny dle vlastní předlohy a tak nevím, jestli nejdeme někoho, kdo bude schopen náš nápad zralizovat.

Jaké snubní prsteny máte vy?

Naše celá svatba bude hodně originální a tak nestojíme o obyčejné snubní prsteny, které mají skoro všichni. Pokud na to máte stejný názor, tak mi sem napište, jaké máte vy. Nechali jste si je vyrobit dle vaší předlohy? Kde jste vzali inspiraci? Opravdu mě to zajímá, tak mi sem dejte určitě vědět. Moc se na vaše komentáře teším.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name