Kočárek Bugaboo Fox se opravdu povedl

Je to již pár měsíců zpět, co značka Bugaboo představila nový kočárek. Já jsem se na tuto novinku strašně moc těšila. Hned, jak to bylo možné, tak jsem si jej objendala. Sama jsem si nakombinovala barvy a jsem úplně nadšená. Koáčrek je originální a všem v mém okolí se moc líbí. Musím říct, že kočárek Bugaboo Fox je opravdu nejlepší. Využívám ho denně a jsem s ním moc spokojená.

Také máte kočárek Bugaboo Fox?

Jestliže se také řadíte mezi hrdé majitele kočárku Bugaboo Fox, tak mi sem určitě napiště. Jsem zvědavá na vaše reakce. V mém okolí není moc maminek, které by jej měly a tak si o tom nemám s kým popovídat. Co si o tom myslíte vy? Líbí se Vám a nebo máte jiný vkus? U mě to byla láska na první pohled. Hned, jak jsem kočárek Bugaboo Fox viděla na prvních forografiích na internetu, tak jsem se do něj okamžitě zamilovala. Moc se mi líbil jeho design.

Kočárek Bugaboo Fox jsem si setavila podle svého vkusu

Korbu kočárku Bugaboo Fox jsem si zvolila v černé barvě, protože se mi to zdálo jako velice praktické. Kryt hlubokého lůžka a stříšku mám v takové fialkovo růžové barvě s různými vzory. Je to úplně něco nového a já jsem nadšená. Ke kočárku jsem si přikoupila i originální přebalovací tašku, která se ke kočárku Bugaboo Fox krásně hodí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name