Dost lidí se zajímá o průmysl 4.0

V mém okolí se celá řada lidí začala zajímat o průmysl 4.0. Já vůbec nechápu o co se jedná. Pořád se o tom baví a já k tomu nemám co říct. Tohle jde úplně mimo mě. Já na tohle nemám ani vzdělání a tak je to pro mě úplně cizí pojem. Netuším o co se jedná a tak bych si o tom možná měla něco málo zjistit. Kamarádi průmysl 4.0 řeší a dokážou se o tomto tématu bavit celé hodiny.

Víte co je průmysl 4.0?

Já ne. Vím jen to, že právě tohle využijí velké firmy. Já jsem malým podnikatelem a tak je pro mě průmysl 4.0 úplně zbytečný. Možná se ale pletu. Jak už jsem se zde jednou zmínila, tak jsem v tomto směru totálně nevzdělaná. Někdy je mi před kamarády i trochu trapně, když se o tom baví a já se nemůžu nijak vyjádřit. Bojím se cokoliv říct, protože mám strach z toho, že řeknu nějakou hloupost. Vy víte, co je průmysl 4.0 a jak a kde se využívá?

Zkusím si průmysl 4.0 trochu nastudovat

Dala jsem si závazek, že se pokusím průmysl 4.0 trochu nastudovat. Třeba mě to začne více zajímat. Nechci být před kamarády za hlupáka. Mám celkem velký všeobecný přehled, ale tohle téma mi vůbec nic neříká. Jak jste na tom vy? Víte o co běží a nebo o tomto pojmu slyšíte poprvé? Já jsem nikdy průmysl 4.0 nepotřebovala a asi ani potřebovat nebudu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name