Návštěva prodejny s kočárky Bugaboo

Před nějakou dobou jsem byla v prodejně s kočárky Bugaboo a musím říct, že jsem nevěřila vlastním očím. Tento obchod se mi neskutečně moc líbil. Byl prostorný a moderní a já jsem odcházela nadšená. Byla jsem se zde podívat na kočárky, protože čekám své první miminko a tak výběr výbavičky dost řeším. Kočárky Bugaboo se mi líbí a samozřejmě si jeden z nich i pořídím. Jen ještě přesně nevím, který to bude. Ještě si to musím pořádně promyslet.

Je lepší kočárek Bugaboo Cameleon či Fox?

Stále jsem se nerozhodla, jestli si mám vybrat kočárek Bugaboo Cameleon či Fox. Oba dva vypadají skvěle a tak vůbec nevím, který z nich si pořídit. Pokud jeden z těchto kočárků máte, tak budu ráda, když mi sem napíšete, jaké s ním máte zkušenosti. Líbí se mi oba a tak je rozhodování trochu složité. Celkově se mi produkty značky Bugaboo moc líbí.

Chci si pořídit i nějaké příslušenství ke kočárku Bugaboo

Určitě si budu pořizovat zimní fusak Bugaboo, který je opravdu teplý. Navíc se dá využíj jak na jaře, tak i v zimě, protože má dvě vrstvy. Určitě si pořídím i držák na nápoj, protože se mi zdá velice praktický. Přemýšlím ještě o dece do kočárku, která se mi taky moc líbí. Už se moc těším až si vše od značky Bugaboo nakoupím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name