Chystá se přednáška na téma Digitální dvojče procesu

Včera jsem se dozvěděl o přednášce na téma Digitální dvojče procesu. Rád bych se této události účastnil, protože přesně tohle je něco o co se zajímám. Rád bych se dozvěděl další nové informace, které bych mohl posléze i využít v praxi. Je toho poměrně dost a tak doufám, že budu mít čas se na tuto přednášku dostavit. Časem bychom chtěli Digitální dvojče procesu využívat i v naší společnosti.

Znáte Digitální dvojče procesu?

Pro mnoho lidí v mém okolí je tento pojem naznámý. To je ale zcela pochopitelné. Pro mě byl pojem Digitální dvojče procesu také dříve něco úplně neznámého. Časem jsem však zjistil, jak skvělé něco takového je a rád se o tom dozvím další nové informace. V tomto směru se pořád něco nového rozvíjí a tak je potřeba být neustále v obraze. Jsem zvědavý, co se na této akci dozvím. Měli by tam přednášet lidé, kteří Digitální dvojče procesu vyvíjí. Určitě to bude velice zajímavé.

Kde se bude předáška na téma Digitální dvojče procesu konat?

Tato událost by se měla konat v druhé polovině listopadu. Doufám, že mi do toho nevleze něco pracovního a já se tam budu moci zajít podívat. Jsem poměrně dost pracovně vytížený, ale na tohle bych si moc rád čas udělal. Snad se mi to podaří a já se dozvím něco nového.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name