Manžel je řidič balíkové služby

Můj manžel má docela dost náročné povolání. Je řidič balíkové služby a věřte mi, že to není lehká práce. Obzvláště před Vánoci. To je v práci od rána do večera a pořádně se nadře. Balíky rozváží dlouho do noci a pak se domů vrací hodně unavený. Kolem Vánoc je asi to nejhorší období, protože všichni si něco objendávají a nechávají si to zasílat právě tímto způsobem. Můžu Vám říct, že já bych být řidič balíkové služby nachtěla. Vůbec bech to nezvládla.

Řidič balíkové služby je docela dobře placený

Jediné pozitivim na tom být řidič balíkové služby jsou peníze. Manžel domů donese vždy moc pěknou výplatu. Teď jde jen o to, jak dlouho tohle pracovní temto zvládne. Přeci jen už není nejmladší. Tuto činnost vykonává už řadu let a nehodlá si hledat něco jiného. Už je na vše zvyklý. Jsem ráda, že ho práce naplňuje. Já bych být řidič balíkové služby určitě nechtěla. Je to hodně fyzicky náročné.

Od kdy se manžel živí jako řidič balíkové služby?

Přesně už si nepamatuji, kdy se manžel začal živit jako řidič balíkové služby. Tuším, že je to tak deset let zpátky. Dříve dělal řidiče kamionu, ale to mu vůbec nevyhovovalo. Nerad přespával v autě. Takhle se sice vrácí pozdě, ale spí alespoň doma. To je na tom pozitivní.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name