Zvolili jsme kočárek Stokke Xplory

Zanedlouho máme termín porodu a tak už se nemůžu dočkat až to bude za mnou. Včera nám domů dorazil kočárek Stokke Xplory. Ještě jsem ho nesložila. Je uložený v originálním balení v garáži. Složí ho až manžel v době,kdy budu s miminkem v porodnici. Dříve určitě ne. Jsme pověrčiví a tak nehodláme nic riskovat. Zatím jej nemáme potřebu sestavovat. Měli jsme možnost si kočárek Stokke Xplory vyzkoušet a pořádně prohlédnout v obchodě a tak víme, co od něj očekávat. Věřím, že s ním budeme maximálně spokojení.

Stejný kočárek Stokke Xplory má i kamarádka

Shodou okolností si kočárek Stokke Xplory pořídila i jedna moje kamarádka. Přišla jsem na to úplnou náhodou. Ona má termín porodu o něco dříve než já. Vůbec jsme se spolu nedomouvaly a dokonce jsme se o kočárku ani nebavily. Je to vážně jen náhoda a je to tak trochu i úsměvné. Bydlíme hned vedle seba a tak už se moc těšíme až budeme společně s kočárky Stokke Xplory jezdit po parku.

V kočárku Stokke Xplory budu vozit chlapečka

Pohlaví miminka jsem si nechali prozradit. V kočárku Stokke Xplory budu vozit chlapečka. Vybrali jsme si jej v šedivé barvě, která vypadá opravdu moc pěkně. Navíc je to neutrální odstín, který se hodí jak pro chpalce, tak i pro holčičku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name