Kdo se bude pletení také věnovat?

Před nějakou dobou jsem měla možnost vyzkoušet pletení. Prvně jsem si myslela, že mě to moc bavit nebude. Překvapilo mě, že mi to docela šlo. Spíš jsem očekávala, že se to ani nenaučím. Na ruční práce jsem nebyla nikdy šikovná a tak jsem ráda, že mi alespoň něco jde. Pamatuji si, že ve škole jsme se museli pletení také věnovat a mně to prostě vůbec nešlo. Vůbec nechápu, jak je možné, že teď mi to jde a i mě to moc baví. Hodláte se také této činnosti věnovat? Já tedy rozhodně ano.

Kdo mě k pletení přivedl?

Jedna z mých kamarádek mě k pletení přivedla a já jsem jí za to moc vděčná. Opravdu jsem nečekala, že se to hned naučím. Předpokládala jsem, že mi to nepůjde a že na to nebudu mít dostatek trpělivosti. Jsem tedy strašně moc ráda, že opak je pravdou a já jsem si konečně našla koníčka, který mě baví. U pletení rozhodně zůstanu, protože je to velká zábava.

Děti pletení nebaví

Zkoušela jsem k pletení přivést i své děti, ale ty to vůbec nebavilo. Pamatuji si, že když jsem byla v jejich věku, tak jsem na tuto činnost měla stejný názor. Do ničeho je tedy nutit nebudu. Až trochu povyrostou a dostanou více rozumu, tak je to třeba začne bavit. Zatím mají jiné zájmy a pletení je prostě vůbec nebaví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name