Pod stromečkem najdeme turbodmychadlo

Letošní Vánoce pojmeme poměrně dost prakticky. S přítelem si nadělíme nové turbodmychadlo, protože to nynější je rozbité a nelze již opravit. Auto se nám rozbilo před pár dny a vůbec žádnou radost z toho tedy nemáme. Docela dost nám to překazilo plány. Mezi svátky jsme se chtěli vydat na hory, ale vše musíme zrušit. Jelikož auto potřebujeme, tak jej budeme muset opravit. Nové turbodmychadlo není zrovna levná záležitost a tak nám na dovolenou na horách už nezbydou peníze.

Kdy nám turbodmychadlo vymění?

Vůbec netuším, kdy nám turbodmychadlo vymění. Auto musím odvézt do nějakého servisu. Já se jen modlím, aby se vše opravilo do Vánoc. Sice nepojedeme na hory, ale chtěli jsme se mezi svátky vydat alespoň za příbuznými. Pokud nebude auto opravené, tak budeme muset zůastat doma. Nové turbodmychadlo je docela dost nákladná záležitost a tak další dárky pod stromečkem už asi nenajdeme.

Nevím, jak turbodmychadlo vypadá

Musím se přiznat k tomu, že nemám absolutně žádné tušení, jak takové turbodmychadlo vypadá a ani jak funguje. Přítel se v těchto věcech vyzná, ale já ne. Vlastně mě to ani moc nezajímá. Moc se těším na opravené auto a doufám, že vše do Vánoc stihneme. Nerada bych seděla o Vánocích doma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name