Pořídili jsme autosedačku Cybex s pultíkem

Poměrně dlouhou dobu jsme vybírali novou autosedačku pro našeho syna. Ve značce jsme měli jasno hned, ale nevěděli jsme, jestli pořídit autosedačku s pultíkem a nebo bez. Nakonec jsme pořídili autosedačku Cybex s pultíkem a jsme moc spokojení. Pultík je dle našeho názoru pratkický a pro dítě i pohodlný. Určitě je to i perfektní bezpečnostní prvek.

Značka Cybex nabízí skvělé produkty

Oběcně nabízí značka Cybex skvělé zboží. My jsme od tohoto výrobce měli i kočárek a s tím jsme byli také velice spokojení. Nyní už jej tolik nevyužíváme, protože syn chce všude chodit pěšky. Kočárek bereme jen ve chvíli, kdy hodláme být celý den venku a syn v něm pak bude i spinkat. Jinak kočárek Cybex moc nevyužíváme.

Jakou autosedačku Cybex máte vy?

Ještě by mě zajímalo, jakou autosedačku Cybex jste svému dítěti pořídili vy. Volili jste klasickou bez pultíku? Pokud ano, tak z jakého důvodu? My jsme zvolili tu s pultíkem především z hlediska bezpečnosti. Syn si na pultík položí třeba knížku a může si jí v klidu prohlížet. Někdy si na pultík položí třeba křukpy a pěkně papá. Pultík u autosedačky Cybex je opravdu praktická věc a já si jí tedy nemůžu vynachválit. Moc se těčím na vaše názory a poznatky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name