Školení bude na téma autonomní sběr dat

Published by prvni-pozice.com on

Při pondělní poradě nám bylo sděleno, že se musíme dostavit na jedno školení, které se bude zaměřovat na autonomní sběr dat. Účast je povinná a tak se nikdo nemůže na nic vymlouat a musí dorazit. Mně to tedy vůbec nevadí. Rád se dozvím něco nového. Pracuji v jedné velké zahraniční společnosti, která se neustále rozrůstá. Práce mě naplňuje a moc rád se ve svém oboru vzdělávám. Jakékoliv školení může být velkým přínosem. Nikdo autonomní sběr dat nezná a tak se alespoň dozvíme něco nového.

Víte, jak funguje autonomní sběr dat?

Abych se přiznala, tak nemám vůbec žádné tušení, jak autonomní sběr dat funguje. Docela by mě to ale zajímalo. Určitě to bude hodně složité a tak nevím, jestli to všichni dokážou pochopit. Možná právě něco takovéko budeme využívat. Sám jsem na to velice zvědavý. Pokud by to mělo firmu posunout zase někam dál, tak proč ne, že?

Využíváte autonomní sběr dat?

Pokud ano, tak jak takový autonomní sběr dat funguje? Na to jsou potřeba asi nějaké speciální přístroje, že? Kolik stály a jsou opravdu přesné? Nějak si to nedovedu představit. Na školení se určitě dozvíme veškeré potřebné informace. Mám celou řadu dotazů, tak doufám, že mi na ně bude někdo schopen odpovědět. Moc se na to těším.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Nezařazené

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *