Budu se zaškolovat na seo optimalizace pro internetové vyhledavače

Dneska mi můj zaměstnavatel oznámil, že se budu zaškolovat na seo optimalizace pro internetové vyhledavače. Jelikož se velice ráda vzdělávám ve své oboru, tak jsem za tuto možnost opravdu velice rád. Věřím, že mě to profesně zase někam posune. Nerad bych dělal celý život stejné věci a tak věřím, že když se budu vzdělávat, že to bude mít nějaký smysl.

Kdy se začnu na seo optimalizace pro internetové vyhledavače zaměřovat?

Školení na seo optimalizace pro internetové vyhledavače by se mělo konat začátkem března, tak snad tomu tak i bude. Bude se jednat o víkendovou akci. Vše se bude odehrávat v Praze v nějakém hotelu, kde budeme i ubytovaní. Budou tak různé přednášky a také uvidíme, jak vše probíhá v praxi. Budou zde přednášet opravdoví profesionálové, kteří se na seo optimalizace pro internetové vyhledavače přímo zaměřují.

Na seo optimalizace pro internetové vyhledavače jsem se ještě neškolil

Již zmiňované seo optimalizace pro internetové vyhledavače znám, ale ještě jsem se na ně neškolil. Vím o tomto oboru pouze pár základních informací a tak věřím, že se na školení dozvím vše potřebné. Až bude po, tak se Vám určitě ozvu a sdělím Vám své dojmy. Doufám, že se budu moci na seo optimalizace pro internetové vyhledavače v práci více zaměřovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name