Jak jste zvládli vánoční firemní akce?

Tak už je konečně po Vánocích. Můžu Vám říct, že už jsem za to docela ráda. Před Vánoci byly různé firemní akce a tak jsem měla všeho dost. Byla jsem ráda, že mezi svátky nic nemusím. Dokonce jsem odmítla i rodinu a čas trávila jen s manželem a synem. K rodičům jsme jeli až před Silvestrem. Byla jsem doma, odpočívala jsem a užívala si vánoční pohodu. Před Vánoci byl neuvvěřitelný blázinec. Celý prosinec byly různé firemní akce a má účast na nich byla povinná. Bylo to opravdu hodně náročné. Jak jste toto období zvládli vy?

Obecně mám firemní akce ráda

Nechci, aby to tu vyznělo tak, že nemám ráda firemní akce. Ráda na ně chodím, ale čeho je moc, tak toho je příliš. Byla jsme každý pátek a sobotu večer pryč a domů jsem se vracela většinou až po půlnoci. Navíc každý večírek byl dost podobný a tak už se člověk ani netěšil. Kdyby se tyto firemní akce konaly během celého roku, tak by to bylo mnohem lepší. Jenže to prostě není možné.

Kdo mě na firemní akce doporovázel?

Párkrát mě na firemní akce doporovodil manžel a nebo kamarádka. Manžel není moc společenský a tak tyto večírky moc nevyhledává. Já mám ráda společnost a nemám problém se s kýmkoliv dát do hovoru. Někdy se stane, že se na večírku seznámím se zajímavými osobnostmi se kterými se pak poktávám i během rcelého roku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name