Možná bych byl řidič MKD

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké povolání byste chtěli dělat, kdybyste si mohli vybrat? Já bych asi nejpíše byl řidič MKD. Tohle povolání by mě asi bavilo. Pořád někde na cestách a nemuset být v továrně. Tato činnost však nejde spojit s rodinným životem. Mám ženu a malého syna a opravdu si nedovedu představit, že bych byl pořád někde mimo domov. Hned po škole jsem nastoupil do práce, pak se oženil a nyní mám malého synka. Možná, že kdybych byl bez rodiny, tak bych řidič MKD nasi nejpíše byl.

Proč jsem nebyl řidič MKD hned po škole?

Protože jsem našel jedno velice dobré povolání. Uvolnila se pracovní pozice v oboru, který jsem vystudoval a tak jsem nemohl řidič MKD být. Kdybych se však nevěnoval tomuto oboru, tak bych asi žádnou práci nehledal a řídil bych auto. Na druhou stranu bych zase nepotkal manželku a neměl malého synka. Vše je tedy přesně tak, jak má být. Možná, že jednou dám v práci výpověd a stane se ze mě řidič MKD, ale spíše je to nepravděpodovné.

Jak je na tom řidič MKD platově?

Nemám absolutně žádnou přesdstavu o tom, jak je řidič MKD placený. Zda hodinově či nějak jinak. Pokud o tom něco víte, tak mi určitě dejte vedět. Budu velice rád, když mi sdělíte nějaké bližší informace. Moc se na vaše reakce těším.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name