Nemůžeme si vybrat snubní prsteny

Měli jste také problém vybrat snubní prsteny? My s přítelem tedy ano. Už nevím, kde je chyba. Navštívili jsme již celou řadu obchodů, ale nikde nám nic nepadalo do oka. Nemám žádnou konkrétní představu o tom, jak by měly vypadat a to je asi ten největší problém. Možná jsme i hodně nároční a nespokojíme se jen tak s něčím. Přítel dokonce už navrhoval, že bychom si mohli nechat snubní prsteny někde navrhnout.

Kdo snubní prsteny vyráběl Vám?

Pokud jste si nechávali vyrábět snubní prsteny dle nějakého návrhu, tak kdo Vám je zhotovil? Rádi bychom něco originálního. Nabídka v obchodech není ničím zajímavá. Ještě máme v plánu navštívit pár zlatnictví v našem kraji a pak se uvidí. Pořád tajně doufám, že na ty pravé ještě někde narazíme. Zatím se tak ale nestalo. Všude mají snubní prsteny, které se nám nelíbí.

Nechceme drahé snubní prsteny

Ještě bych ráda upozornila na to, že nechceme žádné drahé snubní prsteny. Určitě se spokojíme s nějakou levnější variantou. Nemusejí být ani ze zlata. Klidně by nám stačilo, kdyby byly vyrobené ze stříbra či chirurgické oceli. Pokud tedy víte, kde bychom mohli sehnat něco zajímavého, tak mi určitě napište. Svatba se pomalu blíží a tak potřebujeme snubní prsteny vybrat do konce února.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name