Pro mě je výraz digitální dvojče úplně neznámý

Už jste někdy zaslechli výraz digitální dvojče? Já jsem jej zaslechla poprvé minulý týden na jednom školení. Abych byla upřímná, tak až do dnešní chvíle jsem netušila o co se jedná. Školení probíhalo na několik různých částí a my jsme si mohli vybrat jen to, co nás zajímá. Nějakou náhodou či omylem jsem zůstala na školení, které se na digitální dvojče přímo zaměřovalo. Jen tak jsem seděla v posluchárně a vůbec jsem nechápala o čem to je vlastně řeč.

Znáte pojem digitální dvojče?

Jestliže se tu najde někdo, kdo ví, co digitální dvojče je a jak funguje, tak budu samozřejmě velice ráda, když mi to vysvětlíte. Na této části školení hovořili opravdoví odborníci. Ti ale používali celou řadu různých odborných výrazů, kterým jsem vůbec nerozumněla. Pak už mě to přestalo bavit a tak jsem neposlouchala vůbec. Tím, že digitální dvojče v práci nevyužiji, tak jsem neměla potřebu dál poslouchat.

Třeba jednou digitální dvojče také využiji

Vůbec netuším, jak digitální dvojče funguje a jak bych jej zrovna já mohla v práci využít. Myslím si, že já asi nijak, ale třeba se pletu. Moc se těším na vaše názory a zkušenosti. Budu moc ráda, když mi toto téma někdo z Vás objasní. Snad to brzy pochopím a budu mít konečně jasno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name