Věřím, že palety dodají včas

Včera jsem u dodavatele objednával palety. Do objednávky jsem uvedl, že potřebuji, aby vše dodali ještě tento týden. S tímto dodavatelem byla vždycky perfektní domluva, tak věřím, že i tentokrát tomu tak bude. Vím, že termín je dost na rychlo, ale s tím už teď nic nenadělám. Potřeboval jsem palety objednat už mimnulý týden, ale měl jsem tolik dalších pracovních povinností, že jsem na to úplně zapomněl.

Běžně nám dodávají palety docela rychle

Ještě se mi snad nestalo, že by nám palety dodali nějak pozdě. Většinou tak do týdne je máme na skladě. Nevím, co by se muselo stát, aby nám je dodavatel nepřivezl. Ve skladu už je na ně připravené místo, takže se tam pouze vyloží z kamionu a dál se už nebude muset nic řešit. Zaplatím fakturu a budu moci palety plně využívat.

Kde nakupujete palety vy?

Víte o někom, kdo nabízí kvalitní palety? Pokud ano, tak mi sem klidně hoďte kontakt. Rád se dozvím i o nějakém novém prodejci. I přesto, že jsem s jedním spokojený, tak by bylo asi fajn, kdybych měl někoho dalšího v záloze pro případ nouze. Moc rád se dozvím něco o kvalitě produktů a také o cenách. Já nakupuji palety za docela slušnou cenu a tak mě zajímá, jakou cenu za ně platíte vy. Určitě mi sem dejte vědět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name