Zítra mi přivezou kočárek Stokke

Dneska mi přišel email s tím, že mi zítra doručí objednaný kočárek Stokke. Mám z toho obrovskou radost. Moc se na něj těším. Objednávala jsem si ho zhruba tak před měsícem v jednom internetovém obchodě, který má i kamenné pobočky. Jelikož jsem na rizokovém těhotenství, tak jsem neměla možnost žádnou z kamenných poboček navštívit. Právě z tohoto důvodu jsem si musela kočárek Stokke objednat přes internet.

Jakou barvu bude můj kočárek Stokke mít?

Jelikož nevím pohlaví miminka, tak jsem si vybrala kočárek Stokke v tmavě šedé barvě. Nemám moc ráda výrazné barevné odstíny a tak jsem chtěla nějaký tlumený odstín, který se bude hodit jak pro dívku, tak pro chlapce. Ke kočárku jsem si objednala i nějaké příslušenství, tak doufám, že mi vše bude ke kočárku Stokke dobře pasovat.

Od značky Stokke se mi líbí také nábytek

Všimla jsem si, že značka Stokke nabízí také nábytek. Přemýšlím o koupi rostoucí židličky, protože tu určitě využijeme. Moc se mi líbí také postýlka pro miminko, ale jelikož už jednu postýlku máme, tak bychom jí nevyužili. Bylo by zbytečné kupovat nějakou další. Kdybychom ale žádnou neměli, tak bych si klidně rostoucí postýlku koupila. Je opravdu rozkošná. Jaký názor máte na tuto značku vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name