Zbylé palety semi do auto prostě nevejdou

Na chalupě máme ještě nějaké palety a já vůbec netuším, jak je odvezu. Zkoušel jsem je dát do auta, ale tam už se prostě nevejdou. Nechci si kvůli tomu půjčovat nějakou dodávku a tak si budu muset poradit nějak jinak. Moje auto není moc velké a tak nemám šanci je tam nějak nacpat. Musím asi poprosit někoho z ných kamarádů. Platit za půjčení dodávky opravdu nechci. To raději palety na chalupě spálím.

Proč potřebuji palety odvézt?

Porotože na chalupě jen překážejí. Je mi líto je vyhodit, protože jsou v perfektním stavu. Byla by škoda je pálit, protože bych je mohl třeba ještě nějak využít. Zatím mě tedy nenapadá k čemu, ale třeba něco vymyslím. Spálit je můžu vždycky, ale to se mi prostě nechce. Zkusím poprosit nějakého kamaráda, jestli by mi palety neodvezl. Benzím bych mu pochopitelně zaplatil.

Jak jinak palety převézt?

Nenapadá Vás, jak jinak bych mohl palety převézt? Pokud ano, tak budu velice rád za jakékoliv rady či doporučení. Na autě nemám závěsné zařízení a tak kára napřipadá v úvahu. Jediná možnost je převézt je na střeše, ale bojím se toho, aby třeba nějak nespadly. Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, tak budu velice rád, když mi poradíte, jak mám palety z chalupy odvézt.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name