Dělá tu někdo revize turbodmychadla?

Nedávno jsem zaslechl, že se dělají revize turbodmychadla. Nikdy předtím jsem o tom neslyšel a tak mě to dost překvapilo. Nevíte, jak to probíhá a kolik to stojí? Docela dost by mě to zajímalo. Budu nesmírně moc rád, když mi sem nějaké informace napíšete. Vůbec si nedovedu představit, jak taková revize turbodmychadla vypadá. Kdo se tímto oborem zabývá? Jsem velice zvědavý na vaše reakce.

Proč mě revize turbodmychadla zaujala?

Nejspíše proto, že jsme měl právě s tímto dílem ve svém autě dost velký problém. Oprava byla dost drahá a tak jsem samozřejmě nebyl spokojen. Právě proto mě revize turbodmychadla zaujala. Nevím, kdo a jak to dělá, ale připadá mi to takové složité. Možná se pletu a nic na tom nebude. Jsem velice zvědavý na vaše zkušenosti. Třeba se tu najde někdo, kdo má právě s tímhle vlastní zkušenost.

Nyní je pro mě revize turbodmychadla zbytečná

Jelikož už mám svůj automobill opravený, tak revize turbodmychadla nevyužiji. Myslím však, že do budoucna by se mi právě něco takového mohlo hodit. Nerad bych za opravu zaplatil nějakou větší částku. To se mi už opravdu nechce. To bych si raději pořídil jiné auto. Doufám, že ještě dlouho nebudu revize turbodmychadla potřebovat a mé auto bude v pořádku.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name