Už máme snubní prsteny doma

Nemůžu uvěřit tomu, že už máme doma snubní prsteny. Strašně moc jsem se na ně těšila. Pořád se mi zdálo, že svatba je ještě hodně daleko a najednou už tomu tak není. Ještě čtrnáct dní a bude ze mě vdaná paní. Mám z toho ohromnou radost. S přítelem jsme spolu pět let a máme se moc rádi. Poslední věc, co nám ještě zbývala byly snubní prsteny. Ty už máme a nic dalšího už řešit nepotřebujeme.

Jak naše snubní prsteny vypadají?

Jelikož jsme s přítelem minimalisté, tak jsme si vybrali jednoduché snubní prsteny. Jedná se o dva kroužky, které jsou úplně hladké. Nemají na sobě žádné ozdoby. Nám se moc líbí  a máme z nich velku radost. V podstatě je nám úplně jedno, jestli se budou líbit i někomu v našem okolí. Důležité je, že se snubní prsteny líbí nám.

Kde jsme snubní prsteny vybírali?

Jelikož bydlíme nedaleko Jihlavy, tak jsme navštívili jedno místní zlatnictví, kde tedy mají obrovský výběr. Nabízejí toho opravdu hodně a tak jsme vůbec neměli problém si něco vybrat. Paní prodavačka byla velice ochotná a s nákupem nám pomohla. Tento obchod se nám moc líbil. Pořídili jsme si moc pěkné snubní prsteny a jsme z nich naprosto nadšení. Jsou přesně takové, jaké jsem si představovali. Snad svatba dobře dopadne.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name