Už vybíráme nová horská kola

Jaro už se pomalu blíží a tak už začínáme vybírat horská kola. Minulý rok jsme začali více sportovat a letos v tom pokračujeme. Přes zimu jsme chodili cvičit do posilovny a až bude lepší počasí, tak budeme sportovat venku. Určitě budeme chodit na dlopuhé procházky a jezdit na kolech. Jelikož už máme hodně stará horská kola, tak si cbceme pořídit nějaká nová. Nechceme žádné profesionální. Jednoduše řečeno chceme cenově dostupná a kvalitní kola.

Kde si horská kola nejspíše pořídíme?

Navštívili jsme celou řadu obchodů, kde nabízejí horská kola. Nejvíce nás zaujala nabídka v jednom poměrně velkém pelhřinovském obchodě. Přístup prodavačů byl neuvěřitelný. Bylo na nich vidět, jak je jejich práce baví. Několik kol nám doporučili a my jsme si je mohli dokonce i vyzkoušet. Tady se nám horská kola opravdu líbila a asi se sem vrátíme a nějaké si pořídíme.

Jaká horská kola máte vy?

Pokud také sportujete, tak mi povězte, jaká horská kola máte vy. Já se v daných značkách vůbec neorientuji. Právě proto jsem sem obrátil na opravdové odbnorníky, kteří jsou schopni mi poradit. Už se moc těším na letošní první projížďku. S manželkou nejsme žádní vrcholoví sportovci, ale na tom vůbec nezáleží. Sport nás baví a to je to nejdůležitější.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name