Včera řidič balíkové služby nedorazil

Během včerejšího odpoledne mi měl řidič balíkové služby doručit zásilku. Od přepravní služby mi přišel potvrzovací email. Nidko mi však nevolal, tak nevím, kde nastal problém. V emailu bylo uvedené datum a dokonce i časové rozmezí. Tohle se mi ještě nestalo a tak nechápu, jak je to možné. Doufám, že se moje zásilka nikde neztratila a že řidič balíkové služby dorazí. Pokud ne, tak nevím, co budu dělat. Nejpozději v pátek dopoledne zásilku potřebuji. Je v ní dárek pro našeho kamaráda, který má narozeniny.

Snad během dneška řidič balíkové služby dorazí

Doufám, že během dneška se řidič balíkové služby se mnou spojí a zásilku mi doručí. Pokud se tak nestane, tak se zkusím obrátit na zákaznický servis. Mé telefonní číslo jsem tam uvedla správně, takže chyba určitě není na mé straně. Dárek jsem pro jistotu objednala s dostatečným časovým předstihem. Věřím, že mě dnes řidič balíkové služby kontaktuje.

Kdy Vám řidič balíkové služby vozí zásilky?

Vím, že v každém městě to mají nějak rozvržené. Mě tedy vždycky řidič balíkové služby doručil zásilku během dopoledne. Snad nikdy se mi nestalo, že by přijel odpledne. Právě z tohoto důvodu si vše nechávám doručit přímo na práce. Doma by mě totiž nikdo nezastihl.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name