Všechny palety se mi podařilo zničit

Před Vánoci mě napadlo, že bych si mohl do svého bytu vyrobit nějaký nábytek. Na internetu jsem totiž viděl skvělou inspiraci, kde byl moc zajímavý nábytek. Na jeho výrobu byly použity palety. Já jsem se rozhodl, že se pokusím vše vyrobit sám. Nezdálo se mi, že by to bylo tak složité. Jenže to jsem se bohužel spletl. Složité to bylo a mě se to samozřejmě vůbec nepovedlo. Veškerý materiál jsem zničil. Špatně jsem si to přeměřil a pak jsem zjistli, že jsem uříznul části, které budu potřebovat. Byl jsem pěkně naštvaný, protože palety nebyly zrovna moc levné.

Jak jsem tedy palety využil?

Zatím nijak, protože mě nic nenapadá. Vím, že by se dalo nějak vymyslet, co z nich vytvořit, ale po této zkušenost se mi do toho ani moc nechce. Zatím vše leží v garáži a já jsem z toho akorát otrávený. Mrzí mě, že jsem to nezvládnul. Přitom to vypadalo tak jednoduše. Nemám ani nábytek a ani palety. Další už rozhodně nebudu kupovat. Až mě přejde vztek, tak se určitě pokusím o nápravu.

Jak byste palety využili vy?

Máte nějaký nápad, jak bych mohl palety využít? Co byste na mém místě dělali vy? Já jsem z toho celý otrávený, ale vyhazovat je nechci. Přeci jen jsem za ně zaplatil docela dost peněz a tak bych je chtěl ještě nějak využít.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name