Vybírám barevné provedení kočárku Stokke

S výběrem kočárku pro naše miminko jsme neměli vůbec žádný problém. Ihned jsme se shodli na tom, že chceme kočárek Stokke. Problém nastal až ve chvíli, kdy jsme si měli vybrat Stokke. Na výběr je docela dost variant a nám se samozřejmě líbí úplně všechny. Manžel mi řekl, že to nechá ne mě. Mám si vybrat, co chci. Na jednu stranu mě to moc těší, ale na druhou bych byla možná raději, kdyby mi pomohl kočárek Stokke vybrat.

Nejspíš budeme mít kočárek Stokke v šedé barvě

Pohlaví miminka už sice známe, ale podle toho kočárek Stokke vybírat nechci. Do budoucna bychom chtěli ještě další dítě a tak bychom kočárek využili i za pár let. Myslím si, že šedá barva je taková praktická a neutrální. Hodí se jak pro holčičku, tak i pro chlapečka. Navíc mi přijde, že na šedém kočárku Stokke nebudou vidět různé nečistoty.

Jaký kočárek Stokke máte vy?

Jestliže máte kočárek Stokke, tak mi napište, který přesně jste si vybrali a jaké barevné provedení máte. Třeba mě někdo z Vás inspiruje. Můžete mi sem dát i jeho obrázek. Zajímá mě, jestli jste se svým kočárkem spokojeni. Pište pozitiva i negativa. Mě to určitě hodně pomůže. Myslím si, že kočárky Stokke jsou velice populární a to především díky své kvalitě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name