Zajímá mě tvorba eshopů

Kdy přesně jste věděli, co by Vás bavilo dělat za práci? Já jem až donedávna moc nevěděl. Teď mě ale docela dost láká tvorba eshopů. Dříve mě vždycky nějaká profese zaujala a po pár dnech jsem zase změnil názor. Podle mě je strašně těžké vybrat si v tomto věku obor, kterému bych se chtěl věnovat celý život. Nemám žádnou zkušenost s jakýmkoliv oborem a tak si ani nedovedu představit, co všechno jednotlivé profese obnáší. Tvorba eshopů se mi zdá velice zajímavá.

Kde se tvorba eshopů studuje?

Ještě jsem si žádné informace nezjišťoval, ale předpokládám, že tvorba eshopů se studuje na nějaké IT škole. Určitě si vše zjistím. Myslím si, že v našem městě či jeho okolí se žádná taková škola nenachází. Asi bude velmi složité, když budu muset dojíždět, ale s tím prostě nic nenadělám. Pokud se chci nějakému studiu věnovat, tak tomu budu muset něco obětovat. Potřebuji si zjistit, jak je to s přijímacími zkouškami. Vím, že tvorba eshopů bude hodně náročná, ale já věřím, že to zvládnu.

Co vy a tvorba eshopů?

Koho z Vás tvorba eshopů také zaujala? Pokud tetno obor studujete a nebo už se mu dokonce naplno věnujete, tak mi určitě napište, co Vás na tom baví a co ne. Zajímají mě pozitiva a negativa. Moc se na vaše reakce těším.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name