Tebokan 120 mg spolehlivěji nahrazuje podomácku vyráběné extrakty z gingka

Published by Bouchner on

Tebokan 120
Tebokan 120

Tebokan 120

Obliba jinanu dvoulaločného stoupá i v Evropě. Tento strom pochází původně ze starobylé Číny, kde se úspěšně používal na mnohé neduhy již před 5000 roky. Ačkoliv dnes tento vzácný strom s typickými srdíčkovými listy roste pouze v malé čínské oblasti, s úspěchem se mu podařilo najít si cestu i do Evropy. Bývá vysazován ve městech s vysokou koncentrací škodlivých látek ve vzduchu. Listy a plody lze zpracovat podomácku, tato metoda může být bez znalostí neúčinná. Výhodnější je pořídit si tobolky Tobokan 120 mg, jež obsahují extrakty z gingka v takové míře, jaké nedosáhneme žádnými domácími metodami.

Užívání tobolek Tebokanu pomáhá ke zlepšení paměti, krvetvorby, při poruchách zraku a sluchu

Extrakt z listů obsahují účinné látky, jež se neobjevují v žádné rostlině, bylině ani stromech. Potlačují alergické reakce, pozitivně působí při léčbě sluchu, zraku, senilitě a demenci. Gingko biloba totiž mimo jiné obsahuje antioxidační enzym a látky, které uvolňují a rozšiřují periferní cévy, udržují krevní řečiště ve vynikajícím stavu, a tak se nepřímo podílejí na zvýšeném okysličování krve, především v mozku, a stabilizované hladině glukózy. Pomáhají odbourávat apatii, únavu, zvyšují koncentraci a zlepšují paměť.

Tebokan 120 mg mohou užívat osoby starší osmnácti let, které trpí právě na bolesti hlavy, mají pocit únavy a vyčerpání, jakož i depresivní stavy. Pod dohledem lékaře lze doplněk stravy podávat i starším osobám s příznaky demence Alzheimerova typu, s potížemi s prokrvováním končetin nebo s poruchami zraku nebo sluchu – i při tinitu. Než se započne s léčbou demence s pomocí Tebokanu, je nutné pečlivé diferenciálně diagnostické vyšetření, zdali jde o jeden ze tří typů demence nebo zda nejde o příznaky jiného typu demence na jiném podkladě vyžadujícím jinou léčbu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.