Erotické hračky – chcete si nějakou pořídit, ale nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám.

Erotické hračky se používají k sexuálnímu potěšení a ke zpestření postelových hrátek o samotě nebo ve dvou. Pokud si tu svou vybíráte poprvé, možná vás překvapí ten ohromný výběr. Abyste se mezi nimi lépe zorientovali, poradíme vám, jak vybírat, abyste byli vždy nad míru spokojení.

Jak oživit společný sex?

Až si budete vybírat tu svou erotickou hračku, zamyslete se jako první nad tím, k čemu ji budete chtít využívat, jestli ji budete používat o samotě nebo s partnerem a uvědomte si, co máte v posteli nejvíce rádi. Pokud je vaším cílem oživení společného sexu s partnerem a máte rádi masáže – sáhněte po masážním oleji, který vás oba dokonale nabudí. Pak už můžete sáhnout například po klasickém vibrátoru a svou touhu dovést k vrcholu.

Jen pro ženy

Chcete si užít sexuální vzrušení o samotě jen tak pro radost nebo protože je partner dlouho na cestách? Erotické hračky pro ženy nabízí širokou škálu různých pomůcek, se kterými určitě budete spokojená. Klasikou je samozřejmě vibrátor, který prostě neomrzí a je vhodný pro každého, i když se sebeuspokojováním teprve začínáte. Venušiny kuličky zase přinášejí vzrušující masáž intimních partií. Stačí je zavést do pochvy a pomocí pohybů – chůze nebo třeba dřepů dosáhnete vyvrcholení snadno.

Jen pro muže

Rozhodla jste se potěšit svého muže nebo obdarovat kamaráda? Výběr je široký. Nejčastější mužskou erotickou pomůckou je umělá vagína. Jde o dokonalou napodobeninu ženského přirození, do které muž vsune svůj penis – tak jako ve skutečnosti. Vakuová pumpa zase slouží ke zvětšení objemu penisu a zkvalitnění erekce. Pracuje na principu vakua, kdy vytváří podtlak a ten vede ke zvětšení libida. Opomenout nesmíme ani umělé nafukovací panny. Ty se tedy hodí spíše jako dárek pro kamaráda než pro vlastního muže, ale pokud máte doma rádi legraci, proč vlastně ne.

Kdo si hraje nezlobí, dopřejte si také více vzrušení.

erotické hračky

erotické hračky


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name