Ubytování v Safari Resort

bed 1846251 960 720

Residence Safari Resort

Kromě úžasného zážitku v Safari Parku, kde můžete poznat život více než 200 zvířat 20 druhů v jejich přirozeném prostředí, nabízíme také možnost luxusního ubytování přímo v našem resortu na dosah safari. Ubytujte se u nás a zažijte tuto jedinečnou atmosféru mezi zvířaty. Můžete si vybrat ze dvou typů ubytování, a to buď Bison Lodge, kde nabízíme dvou- a čtyř- lůžkové pokoje či si můžete vybrat z kompletně vybavených dvou- a čtyř- lůžkových apartmánů v Chateau budově. Všichni ubytovaní hosté u nás mají neomezený přístup do Safari Resortu a je pro ně připraveno parkování přímo na dvoře Safari Resortu, samozřejmě zdarma.

 

Bison Lodge

V budově Bison Lodge se nachází celkem 9 pokojů, a to 6 dvoulůžkových a tři čtyřlůžkové pokoje, které byly v roce 2019 zcela nově vybudovány a jejich styl koresponduje s přírodou, která se nachází okolo. Pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, pohovkou, úložnými prostory, klimatizací, SMART LED TV, Wi-Fi zdarma, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a mnoho dalšího. Z každého pokoje se dá vyjít na terasu nebo přímo do prostoru Safari Resortu a nasávat tak jedinečnou atmosféru okolí.

Chateau

V budově Chateau na Vás čeká kompletně zařízených 9 apartmánů v zámeckém stylu s ručně vyřezávaným nábytkem. Naleznete zde dvou- a čtyř- lůžkové apartmány, a to o rozloze od 26,98 m2 do 71,76 m2. Každý apartmán má vlastní koupelnu s ručníky, vysoušečem vlasů a ve většině i s vanou, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyňku včetně nádobí, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice, dále ložnici, klimatizaci, trezor, SMART LED TV. Ve všech apartmánech je také zavedena Wi-Fi zdarma. Můžete si vybrat z více variant apartmánů podle vašich přání a potřeb. Některé apartmány mají vlastní dřevěnou terasu s krásným výhledem na rybník a okolní přírodu, jiné zas mají manželskou postel s nebesy v zámecké věžičce.

Ať už si vyberete hotelový pokoj v Bison Lodge či apartmán v Chateau budově, určitě si užijete kouzelnou atmosféru ubytování v přírodě s mnoha zvířaty ze světa safari. Tak už na nic nečekejte a zarezervujte si jeden z našich pokojů či apartmánů na našich webových stránkách safariresort.cz.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name