3D tisk na zakázku vám zhotoví cokoliv, co si budete přát

Published by Kateřina M. on

Stalo se vám někdy, že jste hledali konkrétní zboží nebo náhradní díl a vámi požadovaný kousek nebyl nikde k sehnání? V takovém případě nezoufejte. Díky 3D tisku si můžete zhotovit cokoliv, co si přejete a co běžně nekoupíte. Není ani nutné si kvůli jednomu prototypu pořizovat vlastní 3D tiskárnu – váš problém lehce vyřeší 3D tisk na zakázku.

3D tisk zhotoví jakýkoliv předmět

Nezáleží na tom, zda sháníte náhradní díl nebo komponent, který se již nevyrábí nebo běžně neprodává, či unikátní prototyp a malovýrobu jakékoliv věci. 3D tisk dokáže zhmotnit váš nápad, který si nakreslíte. Neumíte-li pracovat s grafickými programy pro 3D tisk, v sharplayers.cz vám jej zařídí dle jednoduchého náčrtku i úplně od nuly podle popisu přání. Také si můžete nechat poradit s volbou vhodného materiálu nebo si ho zvolit přímo z široké nabídky. Máte-li zájem, je možné provést i povrchové úpravy finálního výrobku.

Výhody díky 3D tisku

3D tisk je universálním pomocníkem v mnoha odvětvích. Tento jedinečný způsob výroby dokáže vytvořit vše – dekorace, šperky, rekvizity, modely, technické komponenty a další věci. Jedná se o jeden z nejefektivnějších a zároveň nejlevnějších způsobů zhotovení prototypů, který vyniká nejen svou velkou variabilitou, ale také přesností. Celý 3D tisk probíhá formou vrstvením, tudíž má ve srovnání s obráběním mnohem menší spotřebu materiálu a je tak výrazně úspornější.

Průběh 3D tisku na zakázku

Po sdělení vašich představ formou odeslání návrhu nebo po jeho společném vytvoření vám sharplayers.cz provede nacenění zakázky. Průměrná cena 1 hodiny tisku se pohybuje od 50 do 150 Kč. Kalkulace 3D tisku a žádost o jeho schválení probíhá ještě před začátkem výroby a tak předem víte, kolik zaplatíte. Před odesláním zásilky navíc obdržíte detailní fotografie i s přeměřenými rozměry. Případné přetisknutí je nabízeno zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *