Ještě stále využíváme horská kola

Published by prvni-pozice.com on

Letošní podzim se opravdu povedl. Jelikož jsme s manželem velcí sportovci, tak denně využíváme horská kola k dlouhým projížďkám. Je to krása, jak je teplo, svítí sluníčko a my se můžeme jen tak projíždět podzimní přírodou. Přesně tohle nám dodá potřebnou energii. Doufám, že takovýchto dní bude ještě dost. Zimu moc v oblibě nemáme, protože se nedá moc sportovat. Lyže či běžky jsme si neoblíbili. Nejraději máme horská kola, tak nám bude líto až je budeme muset uklidit do sklepa.

Kdy horská kola přestaneme využívat?

Jak nás znám, tak horská kola budeme využívat do té doby než napadne první sníh. Každý rok to tak bylo a letos tomu nebude jinak. Ve sněhu jezdit nechceme, protože se nám to zdá nebezpečné. Máme však ve svém okolí lidi, které ani sníh neodradí. Jelikož se bojíme úrazu, tak s prvním sněhem horská kola uklízíme a vydáváme je až když sníh zase sleze.

Kam horská kola ukládáme?

Jelikož nemáme garáž, tak jsme nuceni horská kola ukládat do sklepa. Sklep stejně na nic nevyužíváme. Máme tam jen pár krabic s věcmi, které stejně k ničemu nevyužíváme. Bydlíme v paneláku, kde není žádná kolárna. Je tu jen kočárkárna a ta je úplně přeplněná. Tak není možné horská kola nechávat.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Ostatní

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *