Jak ušetřit na nákupu drogerie

Published by redakce on

drogerie a hygiena

Kosmetika a drogerie je nedílnou součástí nákupů. S několika tipy, které uvádíme níže můžete při jejím nákupu účinně ušetřit.

Nakupujte na internetu a v akci

Sortiment drogerie a hygiena lze velmi levně nakoupit na internetu. Možná jste dosud byli zvyklí hned poté, co vám došel prací prášek, jednoduše dojít do obchodu a pořídit nové balení. Zkuste svoje návyky přehodnotit, váš rozpočet vám poděkuje.

Když věnujete trochu času hledání na internetu, velmi pravděpodobně dojdete ke zjištění, že s nákupem na internetu oproti kamenným obchodům ušetříte. Navíc díky internetovým srovnávačům cen snadno najdete ten nejvýhodnější obchod. Zajímejte se, zda dotyčný e-shop nejlépe nabízí možnost osobního vyzvednutí. Ušetříte tak za poštovné.

drogerie a hygiena

Sledujte i nejrůznější akce a slevy. Ať se to týká speciálních akcí v jednotlivých obchodech, plošných slev nebo využití slevových kuponů, vždycky najdete způsob, jak na těchto produktech uspořit i nemalé peníze.

Vytvářejte si zásoby

Pokud už narazíte na produkt v akci, rozhodně neváhejte koupit velké balení, případně více kusů. U nákupu velkého balení je nutné si pro kontrolu ještě přepočítat, zda vás opravdu při srovnání ceny na 1 kg nebo na litr vyjde levněji, zpravidla to tak ale bývá.

Nadělat si zásoby má v tomto případě smysl, například prací prášek se vám, máte-li jej kde uskladnit, zkrátka nezkazí. Většina kosmetického i drogistického zboží má trvanlivost i několik let. Při nákupech na internetu navíc efektivně šetříte námahu i čas. Není nutné zajíždět do obchodu a nemusíte v náručí nosit těžké tašky.

Vašemu přístupu poděkuje i příroda. Když si například prostředek na nádobí přinesete ve velkém plastovém kanystru, jde o jediný obal, který velmi dlouho vydrží. Nebudete tak každých několik týdnů produkovat další a další plastové lahvičky a zachováte se ohleduplně k životnímu prostředí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *