Konec roku – je čas na nový kalendář!

Published by redakce on

piga.wp

S příchodem druhé poloviny prosince se regály v obchodech vyprazdňují závratným tempem a tiskárny neúnavně pracují a dokončují objednávky na nástěnné, tříměsíční a stolní kalendáře. Proč v době elektronických plánovačů je stále nejpopulárnější tradiční kalendář, a to jak mezi jednotlivci, tak i firmami?

Pohodlná a rychlá kontrola času – cena nehraje roli

K lidské přirozenosti patří mít nad něčím kontrolu, i když je to jen iluzorní kontrola. První kalendáře a slunečné hodiny vznikly, aby lidé snáze odlišili den a noc, a tedy čas určený na práci a odpočinek. Zajímavé je, že navzdory přímo kosmickému technickému vývoji, který zavedl elektronické kalendáře v chytrých hodinkách a mobilních telefonech, jsou v našem každodenním životě nejčastěji přítomné právě ty papírové.

piga.wp

Někteří z vás si pamatují malé, nejčastěji visící v kuchyních, kalendáře s recepty a citáty na každý den v roce. Takové měly naše babičky, které se mohly chlubit nejchutnějším vánočním cukrovím. Dnes nejčastěji visí v moderních kuchyních nástěnné kalendáře s fotografiemi zvířat nebo přírody.

Rychlejší vyhrává, neboli závod s časem

Druhá polovina prosince je pro tiskárny nejrušnějším ročním obdobím. Právě v tuto dobu mají totiž nejvíce firemních objednávek na tříměsíční, stolní kalendáře nebo plánovací podložky. Vzhledem k tomu, že je originální a hezky vyrobený kalendář atraktivní formou reklamy, stojí za to naplánovat si tisk reklamních materiálů dříve než v prosinci, což vám zajistí včasné odeslání a případné úpravy.

Který kalendář zvolit?

Formy kalendářů jsou natolik různorodé, že si každý něco vybere pro svou firmu. Nejdůležitějším je unikátní návrh desek nebo vnitřní části, který nenápadně upoutá pozornost vašeho zákazníka a přiměje jej k dlouhodobější spolupráci. Takovou formou může být jak elegantně zhotovený tříměsíční kalendář, tak i malý kapesní kalendářík. Jedna věc je jistá – moderní kalendáře nenahradí možnosti nabízené papírovým designem. Díky současným technologickým možnostem a vysoké kvalitě tisku můžete vytvořit skvělý reklamní předmět, který povzbudí vaše zákazníky k udržování dlouhodobých obchodních vztahů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *