Jaké snubní prsteny jsme si s přítelem vybrali?

Published by prvni-pozice.com on

Trvalo nám přesně jeden měsíc, než jsme se s přítelem shodli na tom, jaké snubní prsteny budeme mít. Nikde jsme nemohli najít ideální design a tak nás to dost potrápilo. Nakonec se na nás štěstí přeci jen usmálo a už je máme objednané. Jsme z nich nadšení a věřím, že zaujmou i zbytek naší rodiny. Vybrali jsme si poměrně dost neobvyklé snubní prsteny, ale to byl náš záměr. S klasikou jsme se nespokojili. Jsou hodně originální a to se nám na nich velice líbí.

Kde jsme si nakonec snubní prsteny vybrali? 

Navštívili jsme asi deset obchodů, které snubní prsteny nabízejí. Posledním místem byla Jihlava, kde se nachází jedno moc pěkné zlatnictví. Byla tam ochotná prodejní asistentka, která se námi měla velkou trpělivost. V tomto obchodě jsme byli skoro dvě hodiny. Vyzkoušeli jsme snad úplně všechny snubní prsteny, který byly v nabídce a odcházeli jsme moc spokojení. Takhle velký výběr nikde jinde neměli.

Moc se na snubní prsteny těšíme

Asi vám zde nemusím říkat, jak moc se s přítelem těšíme, až budeme mít snubní prsteny u sebe. Jelikož je neměli v naší velikosti, tak nám je musí vyrobit. Hotové budou za necelé čtyři týdny. Až je budu mít u sebe, tak vám sem dám jejich fotku. Třeba se naším nápadem někdo inspiruje. 

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Ostatní

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *