Vyberte si toho správného realitního makléře

Published by David K. on

maxima reality

Potřebujete prodat nemovitost libovolného typu? Nebo máte naopak zájem o určitý objekt? Ať tak či onak, nápomocna vám bude realitní kancelář. Možná řešíte dilema, zda vybraný dům či byt prodat bez provize svépomocí. To zní jistě lákavě, ale víte o tom, že vhodně zvolený realitní makléř je sázkou na jistotu z pohledu správnosti smluv, ale také vyšší šance na prodej?

Specialita na reality je dobrou volbou

Když se řekne provize pro realitního makléře, je to kolem tří až pěti procent z kupní ceny. Tu sice platíte vy, ale když se domluvíte na pohyblivé provizi, bude cílem realitního makléře prodat co nejvýhodněji. To znamená, že na své si přijdou obě strany.

Pro makléře hovoří i to, že je odborníkem na reality, takže vám se spoustou věcí dokáže poradit a postará se o to, že prodej bude sázkou na jistotu. Důležité je však zvolit tu správnou realitní společnost.

Jak vybrat realitní kancelář?

Rozhodně vsaďte na realitky, které za sebou mají určitou historii. To znamená, že prodaly patřičné množství nemovitostí, což vypovídá o jejich úspěšnosti. Mají tým zkušených realitních makléřů, právníků a vlastní sídlo. Nezbytné je také pojištění. Mnohé by o nich měly vypovídat jednotlivé recenze. Taková realitní kancelář musí být profesionálem, nikoliv amatérem. Pak se nemusíte obávat ani provize, která bude přiměřenou odměnou za poskytnuté nadstandardní služby. Ty ve výsledku oceníte oproti tomu, než kdybyste se marně a s nástrahami snažili prodávat nemovitost svépomocí.

Nyní, když už víte, jak vybrat makléře, je nejvyšší čas zaměřit se na ty, kdo vám v oblasti realit skutečně pomohou. Na specialisty s férovou zprostředkovatelskou smlouvou, s jejichž službami budete nadmíru spokojeni. Uvidíte sami, že prodej, ale ani nákup nemovitosti nemusí být žádnou složitostí. Navíc díky těmto službám ušetříte spoustu času.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *