Sáhněte nejdříve po přírodních prostředcích, které umí léčit

Published by David K. on

prirodni prostredky leci

Stává se nám, že potřebujeme pomoc ohledně našeho zdraví a automaticky saháme po tabletkách a lécích. Ale někdy by postačovala i obyčejná bylinka. A pokud ji nemáte doma, není zpravidla problém si ji ve specializovaném obchůdku koupit nebo si ji vyhledat na internetu. Leckdy nám síla přírody pomůže stejně, ne-li lépe a navíc bez zbytečné přídavné chemie.

Jen je také třeba vědět, která bylinka na jaké onemocnění se dá použít a kde ji pak následně zakoupit.

Dnes vám poradíme, který přírodní zázrak pomáhá na zprůchodnění střev a pro harmonizaci trávení. Trpíte-li zácpou anebo se vám tato příhoda prostě stane, nesahejte hned po lécích, které vám sice pomohou na vyprázdnění, ale mohou být – a lékaři i varují – návykové.

Je zvláštností, že hlavně ženy, odjedou-li mimo svůj domov, trpívají zácpou. Je to nevysvětlitelné, ale ve většině případů to tak je. A tehdy byste měli mít v zásobě psyllium –  jitrocel vejčitý (Plantago ovata), který je jednoletá léčivá rostlina a její semínka skutečně pomáhají i při trávicích potížích. Psyllium cena je skutečně zanedbatelná na to, jaký nám dopřeje užitek.

osemeni semen

Osemení semen této rostlinky v sobě má skutečně velkou zásobu rozpustné vlákniny, a to už moc dobře víme, že vláknina je nezbytná, krom jiného, i pro naše správné vyprazdňování. Maminky to znají u svých malých dětí, které z nějakého důvodu odmítají ovoce a zeleninu. Tyto děti trpí špatným vyprazdňováním, protože nemají v příjmu jejich stravy nezbytnou vlákninu, která zvětšuje objem stolice a tím pádem podporuje peristaltiku střev a mnohem rychlejší odchod stolice z těla ven. A neodchází jen výměšky, ale i ostatní škodliviny spolu s dalšími látkami, které by mohly způsobovat ve střevech zahnívání nerozložené potravy.

Jestliže tyto děti nemají dostatečný přísun rozpustné vlákniny, jejich stolice je nepravidelná a s dlouhými prodlevami, což může být i nebezpečné, protože jak již jsme zmiňovali, strava ve střevech zahnívá, kvasí a vznikají nebezpečné toxiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.