Obrazy ze stabilizovaného mechu v ČR

Published by redakce on

unnamed

Zde si můžete objednat originální a stylové Mechové obrazy. Takové dekorativní prvky se dnes používají velmi často. Není divu, protože mají velké množství výhod.

Výhody mechových maleb

Mezi naše služby patří také výroba stěn z mechu, která také v interiéru vypadá velmi nevšedně a stylově. Hlavní výhodou takových výrobků je jejich šetrnost k životnímu prostředí. K výrobě se totiž používá přírodní mech, který naši specialisté sbírají v ekologicky čistých oblastech.

Jako základ se také používají pouze přírodní certifikované materiály, které mají dobré výkonové vlastnosti. Výrobek vám tak bude sloužit po dobu nejméně 10 let, aniž by ztratil svůj estetický vzhled a výkon.

A aby obrázky ze stabilizovaného mechu léty nevybledly, je materiál překryt speciální barvou v odstínu, který potřebujete. Použitá barva je také certifikovaná a zcela nezávadná pro vaše zdraví. Během provozu barva nevylučuje nebezpečné toxické látky. Mech tak můžete použít v jakékoli místnosti.

Naši specialisté dokážou vyrobit přírodní mechové stěny naprosto libovolné velikosti. Vše záleží na potřebách a přáních klienta. Dekorativní prvky mohou být nejen zelené, ale i jakékoli jiné.

Jak se dělají mechové stěny

Nabízíme koupit Mechové obrazy, které vytvořili ti nejlepší designéři. V katalogu najdete mnoho možností, ale můžeme Vám vyrobit i obrázek dle Vaší individuální objednávky.

Takové stěny nejen vypadají krásně, ale také dodatečně izolují místnost. Mech je také dobrý při odhlučnění místnosti. V důsledku toho získáte stylový interiér, který navíc dělá místnost útulnější a pohodlnější.

K výrobě používáme přírodní mech, který naši specialisté ručně sbírají v ekologicky čistých regionech. K výrobě se používá pouze kvalitní mech, který splňuje řadu požadavků. Poté mech prochází několika dalšími fázemi výběru a zpracování.

Aby stabilizovaný mech sloužil po dlouhou dobu, aniž by ztratil svůj reprezentativní vzhled, je impregnován specializovanými roztoky. Všechna ošetření jsou bezpečná a účinná. Obraz vám tedy bude sloužit déle než jeden rok.N aši specialisté dokážou vyrobit obraz nebo stěnu naprosto libovolné velikosti a tvaru. Jsme schopni splnit i tu nejsložitější zakázku. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte naše manažery. Odpoví na všechny vaše dotazy, ukážou vám náš katalog a pomohou vám s objednávkou. Garantujeme vysokou kvalitu a dostupné ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.