Umístěte své sídlo firmy do virtuální kanceláře

Published by janprofik on

Virtuální kancelář (čtěte také článek virtuální kancelář zde) je jedním z velmi účinných a výhodných řešení, jak v době nastupující ekonomické krize ušetřit náklady na provoz firmy. V tomto článku získáte důležité informace o tomto moderním fenoménu.

Komu je virtuální kancelář určena?

  • Začínající podnikatelské subjekty.
  • Společnosti, které plánují rozšíření do nových oblastí.
  • Podnikatelé, kteří nepotřebují ke svému podnikání samostatnou kancelář.
  • Podnikatelé, kteří nechtějí mít sídlo své firmy registrované na adrese svého trvalého bydliště, tzv. nechtějí mít sídlo své firmy „v obýváku“ a raději ho umístí do virtuální kanceláře.
  • Subjekty, jejichž manažeři jsou převážně na cestách a administrativní servis potřebují jen příležitostně.
  • Podnikatelé, kteří potřebují zajistit administrativní služby na profesionální úrovni.

Služby virtuální kanceláře

Virtuální kancelář je vlastně poskytnutí sídla. Je to adresa, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku, ale nemusíte zde být osobně přítomni. Podnikatelské centrum Profi-kancelář se postará o klienty ohlášené i neohlášené, postará se vám o došlou korespondenci, máte možnost využít pevné telefonní linky s obsluhou nebo zasedačku pro jednání s klienty a úřady, kancelář na porady a přípravy. S naší virtuální kanceláří máte na výběr z několika adres, na kterých si sídla firem můžete vybrat. Od adresy firmy se odvíjí měsíční poplatek za virtuální kancelář. Kromě těchto velice výhodných nabídek vám podnikatelské centrum  nabízí i jiné služby.  Nákup již existujících firem nebo založení nové společnosti. Podnikatelské centrum se postará o registraci na obchodním rejstříku, finančním úřadě a vyřídí vše potřebné i s jinými potřebnými úřady. Ve virtuální kanceláři navíc můžete využít služby jako je vedení účetnictví, daňové konzultace a IT služby.

Je virtuální kancelář legální?

Virtuální kancelář i všechny ostatní služby firmy Profi-kancelář s.r.o., jsou plně v souladu s platnou legislativou. Každá společnost je přímo na budově označena názvem a identifikačním číslem společnosti. V pracovní dny je od 8.00 do 17.00 hodin otevřena recepce, která zajistí kontakt se zákazníky i státními orgány. Společnost Profi-kancelář s.r.o. působí již od roku 2006 a může nabídnout bohaté zkušenosti v této oblasti.

Níže jsou uvedeny adresy objektů, které Profi-kancelář využívá jako virtuální kancelář Praha:

  • Školská ulice,
  • Karlovo náměstí,
  • Husinecká ulice,
  • Poličanská ulice.

Pracovníci ve všech našich kancelářských centrech virtuální kanceláře se těší na vaši návštěvu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup