Jak na založení s.r.o.?

Published by BaraS on

Zvažujete a plánujete založení s.r.o.? Potřebujete zajistit termín u notáře? Máte obavy, že obchodní soud zamítne vaši žádost o zápis do obchodního rejstříku? Nejste si jisti, zda splňujete předpoklady pro vydání koncesované živnosti? Jednou možností je pustit se do založení s.r.o. sami a zkusit si prošlapat cestu svépomocí. Musíte si uvědomit, že strávíte spoustu drahocenného času studováním zákonů, vyhlášek a běháním po úřadech. Druhou možností je obrátit se na specializovanou firmu, která celý proces založení s.r.o. na míru vyřídí za vás. Jedná se o společnost Profi-kancelář s.r.o.

Minimální zátěž klienta u založení s.r.o.

Založení s.r.o. za vás Profi-kancelář s.r.o. vyřídí na základě vaší podepsané plné moci. Kromě osobní účasti při sepisování notářského zápisu není vaše přítomnost vůbec potřeba. Po tomto zápisu u notáře se vyškolení pracovníci Profi-kanceláře postarají o to, aby veškeré dokumenty a náležitosti k založení s.r.o. byly podány v souladu s aktuálními a zákonnými požadavky. Vyřídíme zřízení živnostenského listu, zápis nové společnosti do obchodního rejstříku a také se postaráme o přihlášení na příslušném finančním úřadu.

Velmi rychlé založení s.r.o.

Pokud vše probíhá hladce, celý proces založení s.r.o. trvá 10 pracovních dní. Veškeré odborné poradenství k celkovému průběhu založení s.r.o., poskytnutí sídla, vedení účetnictví a dalších agend nabízí společnost Profi-kancelář s.r.o.

Bližší informace získáte na webu společnosti www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup