Skladové regály a další vybavení obchodů

Máte prodejnu, skladové prostory, nebo jinou provozovnu, kterou potřebujete vkusně ale zároveň prakticky vybavit? Při zařizování se určitě neobejdete bez regálů. Jejich dnešní nabídka je opravdu široká a pro prodejce může být obtížné se v ní zorientovat. Pokud se ovšem spolehnete na odborníky, s výběrem vybavení Vám poradí a pomohou.

Regály do obchodu

Pro vybavení obchodů je dnes v nabídce mnoho druhů prodejních i skladových regálů. Sháníte-li prodejní regály, můžete nakoupit přístěnné, rohové i koutové regály po jednotlivých kusech. Jestli ale preferujete řešení na míru a navíc chcete prodejnu barevně sladit, poptávejte variabilní regálové systémy.

Prodejní regál umožní maximálně racionální využití plochy obchodu, díky širokému výběru typů regálů i dalších doplňků. Regálové systémy se dají snadno přestavovat, jsou lehké, ale zároveň pevné a stabilní. Velmi dobře se kombinují s pokladními boxy, u kterých si také můžete navolit požadované barvy.

Stabilní skladové regály

Ve skladech, prodejnách zahradních potřeb nebo pneumatik jsou velmi oblíbené odolné kovové regály. Skladové regály vyžadují především pevnost a stabilitu konstrukce, kterou tento materiál zaručuje. Při výběru se řiďte v první řadě nosností.

Přehledné chladící vitríny

Mléčné výrobky, uzeniny či maso vyžadují stabilní teploty, ať už se jedná o potraviny chlazené nebo mražené. Proto ve Vašem řeznictví, restauraci či obchodě s mléčnými výrobky nesmí chybět chladící vitríny. Důležité je, aby byly přehledné a zároveň umožňovaly snadný přístup a tím i ulehčily zákazníkům výběr.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name