Les Bor, nová kniha Pavla Kohouta

Published by redakce on

raklama severske 021

Na jihu Čech, nedaleko Českých Budějovic se rozkládá Branišovský les. Nikdo mu ale neřekne jinak, než les Bor. Na první pohled je to les, jako každý jiný, ovšem než přijdete blíž. Tehdy zjistíte, že je to místo opředené mnoha tajemstvími a nevysvětlitelnými událostmi. Oběšenci, sebevrazi, záhadná úmrtí, tajemné hlasy a melodie ozývající se kdesi z nicoty černého lesa. Zní to neuvěřitelně? Možná. Je to ale realita. Kdo les zná, naskakuje mu z něj husí kůže a jen sotva by do něj v noci vkročil sám. 

Není proto divu, že právě toto místo se stalo inspirací a dějištěm nového detektivního románu Pavla Kohouta, s názvem Les Bor. Kniha je pokračováním unikátní knižní edice nakladatelství MOBA, která nese název Původní česká detektivka a od roku 2019 se může pyšnit třemi sty vydanými tituly tohoto neobyčejného a čtivého knižního žánru.

O knize

Karel Koutný a Jan Sojka jsou muži na svém místě, dokáží ale tito zkušení kriminalisté přijít na kloub záhadné vraždě, kterou odhalí skupina studentů? A co když se nakonec případ ještě víc zamotá…

Nechte se vtáhnout do poutavého příběhu, při kterém se vám zježí vlasy na hlavě a mozkové závity se nezastaví ani na minutu. Snad jen tehdy, až se zatajeným dechem dočtete poslední stránku a zaklapnete knihu.

Možná, že až budete příště projíždět kolem, budete se na les dívat úplně jinýma očima.

Knihu si můžete zakoupit přímo ze stránek aurora za zvýhodněnou cenu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *