Pořiďte si zlaté mince za cenu zlata

Published by David K. on

279 1

Investiční zlato je velkým lákadlem už dlouho dobu. Vzhledem k jeho stále se zvyšující ceně jde v podstatně o prostředek přinášející určitou svobodu. Jistota z pohledu uložení finančních prostředků. Stále více lidí nachází zalíbení ve zlatých mincích a cihličkách, na jejichž prodej se specializuje firma Zlaté mince Numismatika v Obecním domě v Praze.

Podlehněte výhodám zlatých mincí

Možná si kladete otázku, proč investovat právě do zlatých mincí? Tak třeba proto, že mají oproti slitku daleko větší estetickou hodnotu, která potěší bezpochyby každého majitele. Dokazuje to pestrý a bohatý výběr takových mincí s nejrůznějšími obrazci – javorový list, čínská panda, Vídeň Filharmonik, americký orel a mnohé další.

Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě slitků (cihel) nevyrábí. Proto by vaše volba měla být jasná, ať už jde o mince nebo slitky. Takové zlaté produkty mají i sběratelskou hodnotu a ve své podstatě si drží svoji cenu nezávisle na politické a ekonomické krizi.

Vídeňská mincovna je zárukou toho, že zlato bude mít garantovanou ryzost a zároveň se vám dostane nejvýhodnější ceny na tuzemském trhu. Výhodou je také to, že podobné mince a slitky budete schopni prodat v podstatě kdekoliv. Mince lze navíc nakupovat po vícero kusech.

Hmatatelná jistota vašeho bohatství

Tento podtitulek je skutečně výstižný. Přesně takový přínos pro vás budou mít zlaté mince a cihly s nejrůznějšími hologramy. Vídeňská mincovna je v tomto směru ideální volbou. Díky pestrosti produktové nabídky máte zároveň jistotu, že výrobky lze zakoupit již od 5 000 Kč. A nutno podotknout, že vlastnit jich můžete neomezeně.

Zařaďte se mezi další české investory dávající přednost mincím Wiener Philharmoniker nebo australským Klokanům s ryzostí až 24 karátů. Navštivte specializovanou prodejnu v Obecním domě a vyberte si podobu investičního zlata.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *