Baví Vás firemní akce?

Published by prvni-pozice.com on

Baví Vás firemní akce?

V dnešní době už většina společností pořádá různé firemní akce. Řekla bych, že je to taková módní záležitost. Dříve se podobné večírky také pořádaly, ale zdaleka neměly takovou úroveň. Dnes je vše dokonale zorganizované. Pamatuji si na první večírek, kterého jsem se musela zúčastnit. Konal se v zasedacím sále jedné společnosti. Celkově byl tento večírek velký propadák. V sále bylo málo místa a občerstvení bylo příšerné. To byla úplně má první firemní akce, které jsem se účastnila. Pravdou však je, že je to mnoho let zpátky. Dnes už mě tyto večírky moc baví a vždycky si je užiji. Jak to máte vy? Baví Vás a nebo je považujete za zbytečné?

Která firemní akce se mi líbila nejvíce?

Moc ráda vzpomínám na večírek, který se konal před rokem a půl. Myslím si, že to byla asi nejlepší firemní akce v mém životě. Sešla se zde skvělá parta lidí a opravdu jsme se hodně nasmály. Na tento večírek budu vzpomínat opravdu ještě hodně dlouho. Dokonce i občerstvení bylo dokonalé, což bývá většinou celkem problém.

Kde se tato firemní akce konala?

Tato úžasná a nezapomenutelná firemní akce se konala v hotelu Artaban. Tento hotel se nachází v Žirovnici. Najdete zde skvělé prostory a obsluha je zde velice ochotná. Velkým plusem je, že v tomto hotelu mají skvělého kuchaře. Jídlo bylo vynikající a servis profesionální. Doufám, že nějaká další firemní akce se bude opět konat v tomto překrásném hotelu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Ostatní

0 Comments

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *